| Ποσοστό επιπτώσεων | εξαρτάται από το μοντέλο |
|---|---|
| Operating Pressure | 150-170 Bar |
| Model | Box Type Hydraulic Breaker |
| Διάρκεια | 2305 χιλιοστά |
| Τύπος | Υδραυλικός διακόπτης |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης τύπου σιωπηλού |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS150 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 100 χιλιοστά |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνο) | 7 έως 14 τόνους |
| Υπόθεση | 100% Νέο |
| Part Name | Anti-Loosening Nut |
|---|---|
| Quality | High-Quality |
| Εφαρμογή | Υδραυλικός διακόπτης |
| Οργανωτής κατασκευής | Αποδεκτό |
| Μέγεθος | Τυποποιημένο |
| εγγύηση | εξαρτάται από το μοντέλο |
|---|---|
| Διάμετρος τσιζέλου | 100 χιλιοστά |
| Ροή εργασίας | 80-110 L/Min |
| Πίεση λειτουργίας | 150-170 bar |
| Έκθεση δοκιμής μηχανών | Παροχή |
| Πίεση λειτουργίας | 150-170 bar |
|---|---|
| βασικά στοιχεία | Μηχανή, ρουλεμάν, δοχείο πίεσης |
| Τύπος | Υδραυλικός διακόπτης |
| Διάμετρος τσιζέλου | 100 χιλιοστά |
| Έκθεση δοκιμής μηχανών | Παροχή |
| βασικά στοιχεία | Μηχανή, ρουλεμάν, δοχείο πίεσης |
|---|---|
| εγγύηση | εξαρτάται από το μοντέλο |
| Διάρκεια | 2305 χιλιοστά |
| μοντέλο | Υδραυλικός διακόπτης τύπων παραθύρων |
| Πίεση λειτουργίας | 150-170 bar |
| Όνομα τμήματος | Συσσωρευτής |
|---|---|
| Ποιότητα | Υψηλής ποιότητας |
| Εφαρμογή | Υδραυλικός διακόπτης |
| ΟΜ | Αποδεκτό |
| Μέγεθος | Τυποποιημένο |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλική μηχανή σπάσματος πετρώματος |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS100 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 75 χιλιοστά |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνο) | 6 έως 9 τόνους |
| Υπόθεση | 100% Νέο |
| Όνομα τμήματος | Άξονας καρφίτσας |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Ποιότητα | Υψηλής ποιότητας |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| ΟΜ | Αποδεκτό |
| Όνομα τμήματος | Μέσω του μπουλονιού |
|---|---|
| Ποιότητα | Υψηλής ποιότητας |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| ΟΜ | Αποδεκτό |
| Μέγεθος | Τυποποιημένο |