| Συνολικό βάρος | 940 κιλά |
|---|---|
| Ποσοστό επιπτώσεων | 350-700 στροφές ανά λεπτό |
| Τύπος | Καπάκι τοποθετημένο |
| Στρεσογόνος στη δουλειά | 150-170 bar |
| Διάμετρος τσιζέλου | 100 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | ΚΕΙΣΧΑΡΠ BREAKER |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Ποιότητα | Υψηλής ποιότητας |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Οργανωτής κατασκευής | Αποδεκτό |
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κίνα |
|---|---|
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | Παροχή |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή |
| Τύπος εμπορίας | Συνηθισμένο προϊόν |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συνολικό βάρος | 360 κλ |
|---|---|
| Διάμετρος τσιζέλου | 75 χιλιοστά |
| Μέγεθος τσιζέλ | 712 mm |
| Ροή εργασίας | 50-90 L/min |
| Στρεσογόνος στη δουλειά | 140-150 bar |
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | Παροχή |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή |
| Τύπος εμπορίας | Συνηθισμένο προϊόν |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κίνα |
|---|---|
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | Παροχή |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή |
| Τύπος εμπορίας | Συνηθισμένο προϊόν |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Number Of Circuits | 1 |
|---|---|
| Oem | Acceptable |
| Condition | 100% New |
| Trip Type | Thermal Magnetic |
| Operating Temperature | -25°C To 70°C |
| Υπόθεση | 100% ΝΕΟ |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων | 1 |
| Μέγεθος | Τυποποιημένο |
| Εγγύηση | 6 έως 12 μήνες |
| Τύπος ταξιδιού | Θερμικός μαγνητικός |
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κίνα |
|---|---|
| βιντεοεξαγωγική επιθεώρηση | Παροχή |
| Έκθεση δοκιμής μηχανών | Παροχή |
| Τύπος εμπορίας | Συνηθισμένο προϊόν |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κίνα |
|---|---|
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | Παροχή |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή |
| Τύπος εμπορίας | Συνηθισμένο προϊόν |
| Εγγύηση | 1 έτος |