| Product Name | Side Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS550 |
| Chisel Diameter | 200mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 50~65 Ton |
| Condition | 100% New |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης τύπου σιωπηλού |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS450 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 190 χιλιοστά |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνο) | 45 έως 55 τόνους |
| Υπόθεση | νέος |
| Ονομασία προϊόντος | Τύπος πλευρικού υδραυλικού διακόπτη |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS850 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 230mm |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνο) | 80 έως 120 τόνους |
| Υπόθεση | 100% Νέο |
| Ονομασία προϊόντος | Δευτερεύων υδραυλικός διακόπτης τύπων |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS600 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 205 χιλιοστά |
| Διορθωτικός εξορυκτής (τόνο) | 55 έως 65 τόνους |
| Υπόθεση | 100% καινούργιο |
| Ονομασία του προϊόντος | Τύπος πλευρικού υδραυλικού διακόπτη |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS220 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 140 χιλιοστά |
| Suitable Excavator(Ton) | 20~27 Ton |
| Υπόθεση | 100% Καινούργιο |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης τύπου σιωπηλού |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS450 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 190 χιλιοστά |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνο) | 45 έως 55 τόνους |
| Υπόθεση | 100% Νέο |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης τύπου σιωπηλού |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS450 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 190 χιλιοστά |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνο) | 45 έως 55 τόνους |
| Υπόθεση | 100% Νέο |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης τύπου σιωπηλού |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS450 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 190 χιλιοστά |
| Διορθωτικός εξορυκτής (τόνο) | 45 έως 55 τόνους |
| Υπόθεση | 100% καινούργιο |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης τύπου σιωπηλού |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS400 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 175mm |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνο) | 40 έως 50 τόνους |
| Υπόθεση | 100% Νέο |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης τύπου σιωπηλού |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS500 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 195 χιλιοστά |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνο) | 50 έως 60 τόνους |
| Υπόθεση | 100% Νέο |