| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κίνα |
|---|---|
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | Παροχή |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή |
| Τύπος εμπορίας | Συνηθισμένο προϊόν |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κίνα |
|---|---|
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | Παροχή |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή |
| Τύπος εμπορίας | Συνηθισμένο προϊόν |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κίνα |
|---|---|
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | Παροχή |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή |
| Τύπος εμπορίας | Συνηθισμένο προϊόν |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Type | Cap Mounted |
|---|---|
| Impact Rate | 100-150 Bpm |
| Size | Standard/Customized |
| Applicable Excavator Brand | Caterpillar, Komatsu, Hitachi, Etc. |
| Chisel Length | 2390mm |
| Τύπος | Καπάκι τοποθετημένο |
|---|---|
| Ποσοστό επιπτώσεων | 100-150 bpm |
| μέγεθος | Τυποποιημένο |
| Εφαρμόσιμη μάρκα εκσκαφέα | Caterpillar, Komatsu, Hitachi, κλπ. |
| Μέγεθος τσιζέλ | 2390mm |
| Type | Cap Mounted |
|---|---|
| Chisel Diameter | 100mm |
| Work Stress | 150-170 Bar |
| Suitable Excavator Weight | 10-14ton |
| Size | Standard/Customized |
| Τύπος | Καπάκι τοποθετημένο |
|---|---|
| Διάμετρος τσιζέλου | 100 χιλιοστά |
| Στρεσογόνος στη δουλειά | 150-170 bar |
| Κατάλληλο βάρος εκσκαφέων | 10-14 τόνους |
| μέγεθος | Τυποποιημένο |
| Όνομα τμήματος | καρφίτσα εντόπισης |
|---|---|
| Ποιότητα | Υψηλής ποιότητας |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| ΟΜ | Αποδεκτό |
| Μέγεθος | Τυποποιημένο |
| Όνομα τμήματος | Μέσω του μπουλονιού |
|---|---|
| Ποιότητα | Υψηλής ποιότητας |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| ΟΜ | Αποδεκτό |
| Μέγεθος | Τυποποιημένο |
| Όνομα τμήματος | Μέσω του μπουλονιού |
|---|---|
| Ποιότητα | Υψηλής ποιότητας |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| ΟΜ | Αποδεκτό |
| Μέγεθος | Τυποποιημένο |