| Όνομα τμήματος | Ηλεκτρικός διακόπτης πλευρικός βρόχος |
|---|---|
| Ποιότητα | Υψηλής ποιότητας |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| ΟΜ | Αποδεκτό |
| Μέγεθος | Τυποποιημένο |
| Όνομα τμήματος | Συγκρότημα μπροστινού κυλίνδρου |
|---|---|
| Ποιότητα | Υψηλής ποιότητας |
| Εφαρμογή | Υδραυλικός διακόπτης |
| ΟΜ | Αποδεκτό |
| Μέγεθος | Τυποποιημένο |
| Ονοματεπώνυμο | Κάτω Bush |
|---|---|
| Υλικό | πετώντας χάλυβας |
| Ποιότητα | Υψηλής Ποιότητας |
| Εφαρμογή | Υδραυλικός διακόπτης |
| Οργανωτής κατασκευής | Αποδεκτό |
| Όνομα τμήματος | Συσσωρευτής |
|---|---|
| Ποιότητα | Υψηλής ποιότητας |
| Εφαρμογή | Υδραυλικός διακόπτης |
| ΟΜ | Αποδεκτό |
| Μέγεθος | Τυποποιημένο |
| Product Name | Side Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS320 |
| Chisel Diameter | 155mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 27~35 Ton |
| Condition | 100% New |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης τύπου σιωπηλού |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS220 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 140mm |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνο) | 16-22 τόνους |
| Υπόθεση | 100% Νέο |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης τύπου σιωπηλού |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS220 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 140mm |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνο) | 16-22 τόνους |
| Condition | 100% New |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης κορυφαίου τύπου |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS80 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 68 χιλιοστά |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνο) | 4 έως 7 τόνους |
| Υπόθεση | 100% Νέο |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης τύπου σιωπηλού |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS320 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 155 χιλιοστά |
| Suitable Excavator(Ton) | 27~35 Ton |
| Υπόθεση | 100% Νέο |
| Ονομασία του προϊόντος | Τύπος πλευρικού υδραυλικού διακόπτη |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS60 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 53 χιλιοστά |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνο) | 2.5 έως 4,5 τόνους |
| Υπόθεση | Νέο |