| Ονομασία | KS80 Τύπος κορυφής |
|---|---|
| Ποιότητα | Υψηλής Ποιότητας |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Οργανωτής κατασκευής | αποδεκτό |
| Μέγεθος | Τυποποιημένο |
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κίνα |
|---|---|
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | Παροχή |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty | 1 Year |
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κίνα |
|---|---|
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | Παροχή |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή |
| Τύπος εμπορίας | Συνηθισμένο προϊόν |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | Παροχή |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή |
| Τύπος εμπορίας | Συνηθισμένο προϊόν |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπόθεση | νέος |
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κίνα |
|---|---|
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | Παροχή |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή |
| Τύπος εμπορίας | Συνηθισμένο προϊόν |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τοποθεσία αίθουσας επίδειξης | Κίνα |
|---|---|
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | Παροχή |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή |
| Τύπος εμπορίας | Συνηθισμένο προϊόν |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονοματεπώνυμο | Υδραυλικό έμβολο διακοπτών εκσκαφέων |
|---|---|
| Υλικό | πετώντας χάλυβας |
| Ποιότητα | Υψηλής Ποιότητας |
| Εφαρμογή | Υδραυλικός διακόπτης |
| Οργανωτής κατασκευής | Αποδεκτό |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης τύπου σιωπηλού |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS450 |
| Chisel Diameter | 190mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 45~55 Ton |
| Condition | 100% New |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης τύπων παραθύρων |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS220 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 140mm |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνο) | 20 έως 27 τόνους |
| Υπόθεση | 100% καινούργιο |
| Ονομασία προϊόντος | Δευτερεύων υδραυλικός διακόπτης τύπων |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS650 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 210mm |
| Διορθωτικός εξορυκτής (τόνο) | 65 έως 100 τόνους |
| Υπόθεση | 100% καινούργιο |