| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης κορυφαίου τύπου |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS320 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 155 χιλιοστά |
| Διορθωτικός εξορυκτής (τόνο) | 27 έως 35 τόνους |
| Υπόθεση | 100% Νέο |
| Ονομασία προϊόντος | Δευτερεύων υδραυλικός διακόπτης τύπων |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS750 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 220 χιλιοστά |
| Διορθωτικός εξορυκτής (τόνο) | 70 έως 110 τόνους |
| Υπόθεση | 100% καινούργιο |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης τύπου σιωπηλού |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS220 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 140 χιλιοστά |
| Διορθωτικός εξορυκτής (τόνο) | 16-22 τόνους |
| Υπόθεση | 100% Νέο |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης κορυφαίου τύπου |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS320 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 155 χιλιοστά |
| Διορθωτικός εξορυκτής (τόνο) | 27 έως 35 τόνους |
| Υπόθεση | 100% Νέο |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης κορυφαίου τύπου |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS120 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 85 mm |
| Διορθωτικός εξορυκτής (τόνο) | 7 έως 14 τόνους |
| Υπόθεση | 100% Νέο |
| Όνομα τμήματος | Υδραυλικός σβήστης σφυρί πετρελαϊκής σφραγίδας |
|---|---|
| Ποιότητα | Υψηλής ποιότητας |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| ΟΜ | Αποδεκτό |
| Μέγεθος | Τυποποιημένο |
| Impact Rate | 100-150 Bpm |
|---|---|
| Size | Standard/Customized |
| Power Source | Hydraulic |
| Work Stress | 270-290 Bar |
| Working Flow | 255-300 L/min |
| Work Stress | 270-290 Bar |
|---|---|
| Power Source | Hydraulic |
| Working Flow | 255-300 L/min |
| Chisel Length | 2402mm |
| Size | Standard/Customized |
| Στρεσογόνος στη δουλειά | 270-290 bar |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Υδραυλικά |
| Ροή εργασίας | 255-300 L/min |
| Μέγεθος τσιζέλ | 2402 χιλιοστά |
| μέγεθος | Τυποποιημένο |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης εξορυκτών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | KS500 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 195mm |
| Διορθωτικός εξορυκτής (τόνο) | 50 έως 60 τόνους |
| Υπόθεση | 100% καινούργιο |